LOEL Style sponsoring

LOEL Style

6/08/2011Martiarti

Na samym początku chciałam Was bardzo prosić o kliknięcie ,,lubie to'' pod linkiem TUTAJ. :)
 
Codziennie spędzam przed komputerem mnóstwo czasu w poszukiwaniu modowych inspiracji,  a także w poszukiwaniu ciekawych ubrań i dodatków, dzięki którym będę mogła zrealizować moje wizje. Wydaje się to dosyć łatwe, ponieważ w dobie internetu nie muszę chodzić godzinami po zatłoczonych galeriach handlowych, które często nie potrafią sprostać moim oczekiwaniom. Droga internetowa jest szybsza,łatwiej dostępna, a wyboru naszych wymarzonych butów, czy spodni możemy dokonać siedząc w piżamie z kubkiem gorącej herbaty w kilka minut;) Muszę przyznać, że na początku nie byłam przekonana do tego typu zakupów.Bałam się głównie tego, że zostanę oszukana, ponieważ o to w internecie nie trudno. Jednak mam kilka zasad, których zawsze się trzymam. Po pierwsze nie kupuję ubrań od pojedynczych osób, a od internetowych sklepów, które posiadają rekomendacje innych klientów. Dokonując zakupu w sklepie internetowym, a nie u pojedynczej jednostki mamy większą pewność, że otrzymamy  towar zgodny z zamówieniem i że nasze pieniądze nie przepadną. Jest jeszcze jeden pozytyw- niepasującą nas nas rzecz możemy po prostu wymienić na inną.

Przekopując internet znalazłam wiele ciekawych rzeczy, na które najzwyczajniej w świecie mnie nie stać. Niestety trzeba dużo zapłacić, by wyglądać oryginalnie. Jednak odkryłam sklep ze świetnymi cenami i modnymi ubraniami. LOEL Style, bo o nim mowa posiada w swej ofercie odzież sprowadzaną z Azji. Pewnie wiele osób zetknęło się już z ubraniami Japan Style na allegro. W LOEL Style wszystkie interesujące pozycje są zebrane na jednej stronie, dzięki czemu łatwiej nam przeglądać ofertę, niż na Allegro.Wygląd strony jest przejrzysty, a stworzone podgrupy ze stylami, znacznie ułatwiają szukanie danych produktów.
LOEL Style jest sklepem godnym zaufania i polecenia, ponieważ każdy klient ma prawo do zwrotu lub wymiany towaru.Właściciele zapewniają też dostawę maksymalnie do 21 dni roboczych, jednak czas oczekiwania jest zazwyczaj znacznie krótszy i trwa od 10 do 14 dni. Postępy wysyłki możemy cały czas śledzić przez Internet, co również uważam za ciekawe. Ogromnym plusem tego sklepu jest fakt, że płacimy tylko za ubrania, wysyłka jest całkowicie darmowa! 

Przygotowałam dla Was kilka moich ulubionych rzeczy z tego sklepu. Zachęcam do odwiedzenia, ponieważ możecie znaleźć tam ubrania już od 25 zł!


http://loelstyle.com/

You Might Also Like

7 komentarzy

Thank you for comment ;-)
***
Jeśli jesteś anonimem-proszę, podpisz się imiennie ;-)

recent posts

Contact