clutch corset

DIY corset & clutch

5/05/2012Martiarti


Dzisiaj post trochę innego rodzaju, czyli co robię, gdy nie bloguję. Oczywiście skupię się na kwestii związanej z modą. Ostatnie dni są wypełnione ciężką pracą umysłową, ponieważ u mnie trwają już egzaminy, jednak nie tylko na pracy umysłowej się kończy:) W tamtym semestrze na zajęcia z projektowania musiałam zrealizować swój projekt. W tym semestrze jest podobnie, jednak musiałam stworzyć ubranie, które będzie składać się z różnych szmatek pozszywanych ze sobą w całość.Mowa oczywiście o patchworku. Na początku nie spodobało mi się to zadanie, ale później z uśmiechem na ustach szyłam mój gorset. Efekty możecie ocenić same:) Na zdjęciach wygląda trochę koślawo, ale gdy się go nałoży, wygląda bardzo fajnie:) Z pewnością będę go nosić latem.
Kolejną rzeczą, którą ostatnio zrobiłam jest szara połyskująca kopertówka z neonowym wykończeniem. Pierwszy raz szyłam kopertówkę i jestem zaskoczona,że się udało:) 
Neonowe trampki kupiłam dawno temu, ale bidulki leżały w szafie. Ostatnio napadła mnie miłość do neonów, dlatego zamierzać je często nosić razem z chustą mojej mamy w lekko limonkowym kolorze:)
Na koniec chciałabym Wam opowiedzieć kilka słów o moim dzisiejszym nabytku- zamszowych legginsach. Moim zdaniem są genialne. Po pierwsze- ciekawy materiał, po drugie- przeszycia na całej długości nadają im charakteru, po trzecie- zachwycająca cena- 20 zł;D
corset-DIY
clutch-DIY
leggins-Terranova
shoes-Atmosphere
shawl-my mom's

You Might Also Like

9 komentarzy

Thank you for comment ;-)
***
Jeśli jesteś anonimem-proszę, podpisz się imiennie ;-)

recent posts

Contact