rysunek żurnalowy

Fashion sketches

4/15/2014Martiarti


Dzisiaj post z nowej serii. Ponieważ uczę się w Międzynarodowej Szkole Kostiumografii i Projektowania Ubioru, często muszę wykonywać rozmaite rysunki, jednak najczęściej powstają rysunki żurnalowe. Choć wiem, że do perfekcji wiele brakuje, to jestem z siebie dumna, bo jeszcze rok temu nie miałam pojęcia o
proporcjach sylwetki, czym są promarkery, czy jak przydatny może być tablet. Za ten ostatni bardzo dziękuję mojemu facetowi, który sprawił mi go w prezencie i dzięki niemu mogę się dalej rozwijać :) Jeśli mielibyście ochotę, to zachęcam do zagłosowania na mnie w konkursie Mazdy, gdzie zgłosiłam moje rysunki:) Za wszystkie głosy bardzo dziękuję!

WSZYSTKIE ZAMIESZCZONE RYSUNKI SĄ MOJĄ WŁASNOŚCIĄ I NIE ZGADZAM SIĘ NA ICH KOPIOWANIE/ WYKORZYSTYWANIE BEZ MOJEJ ZGODY!
You Might Also Like

9 komentarzy

 1. Jesteś mega utalentowana :) Super szkice :)

  OdpowiedzUsuń
 2. a w jakim programie rysujesz? :D bo tableta już mam, tylko programu brak :D

  OdpowiedzUsuń
 3. chciałbym cię zapytać , czy wybierając się do tej szkoły trzeba dużo umieć tzn. rysunek, szycie itp ?
  bardzo chciałbym tam studiować, nie jest to kaprys, poważnie myślę o nauce jednak mam pewne obawy co do moich aktualnych umiejętności :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Warto mieć już jakieś podstawy z rysunku jak i szycia, chociaż nie jest to wymagane, ale bardzo pomocne. Jeśli chcesz wiedzieć więcej, masz jeszcze jakieś pytania, to napisz wiadomość na maila podanego w prawym górnym rogu:)

   Usuń

Thank you for comment ;-)
***
Jeśli jesteś anonimem-proszę, podpisz się imiennie ;-)

recent posts

Contact