rysunek żurnalowy

Prace semestralne z rysunku w MSKPU

3/03/2015Martiarti

Na wstępie przepraszam za chwilową nieobecność. Byłam ostatnio bardzo zajęta. Najpierw sesja egzaminacyjna, a teraz produkcja koszulki firmowej dla MSKPU- tak, wygrałam konkurs, o którym wspominałam w poprzednim poście :) Dzisiaj chciałabym pokazać Wam urywki tego, co musiałam wykonać na zaliczenie z rysunku w mojej szkole. Rysunki postaci, projekty ubrań, broszurę, grafikę na koszulkę i samą koszulkę, którą pokazywałam jakiś czas temu. Mam nadzieję, że spodoba Wam się tego typu post:)You Might Also Like

6 komentarzy

 1. Post mi się bardzo podobał. Sama chciałabym iść do takiej szkoły. Nie wiem co mi się najbardziej podoba, bo na każdym zdjęciu widzę inny świetny pomysł. Chętnie ubrałabym bluzkę z takim nadrukiem jak powyżej, bo jest bardzo oryginalny :)

  moja-pasja-agata.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. odkąd pokazujesz swoje prace, dużo bardziej lubię Twój blog :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Hej :) Aplikuję w tym roku na MSKPU i zastanawiam się, ile wynoszą koszty potrzebnych materiałów itd.? Będę w stanie sama się utrzymać czy może być ciężko? Jeśli nie chcesz odp, to nie musisz, chciałam tylko dowiedzieć się tego od kogoś, kto studiuje na MSKPU. Świetne rysunki, pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Anonimowy - zapraszam do kontaktu mailowego ;)

  OdpowiedzUsuń

Thank you for comment ;-)
***
Jeśli jesteś anonimem-proszę, podpisz się imiennie ;-)

recent posts

Contact