projektowanie ubioru wydarzenia

Pokaz mojej kolekcji w Poznaniu

10/19/2015Martiarti


Ostatnio wspominałam o nagrodzie jaką odebrałam we wrześniu- stażu u Magdy Hasiak. W dzisiejszym wpisie możecie zobaczyć docenioną kolekcję, którą szyłam przez całe wakacje. Inspiracją był deszczowy Londyn. Niestety wielu ciekawych detali nie widać na zdjęciach, ale muszę przyznać- napracowałam się jak nigdy.
Ręcznie malowana tkanina nawiązuje do deszczu, tak jak i ta zdobiona kroplami. Wyszywane tkaniny nawiązują z kolei do nitek londyńskiego metra. Całość składa się z granatowo- czerwono- białych sylwetek z domieszką brązu. Wykonałam także plecaki dla chłopaków i torebki dla dziewczyn. Myślę, że w najbliższym czasie pokażę Wam to wszystko dokładniej, gdy uda mi się zorganizować sesję zdjęciową. Samo wydarzenie wspominam bardzo miło, obfitowało w wiele znanych osób (Magda Hasiak, Tomasz Jacyków, Ilona Felicjańska, Daniel Wieleba, Sebastian Cybulski, czy blogerka Paula Jagodzińska) Modele i modelki chętnie pomagali podczas przymiarek jak i podczas samego pokazu. Jestem ciekawa co sądzicie o tych projektach :)


Zdjęcia:
www.free4art.pl
oraz
Michał Antoniewicz/michalantoniewicz.com

You Might Also Like

5 komentarzy

 1. Nice collection...I totally fell in love with the sweater from the fifth picture that is one cool piece right there!

  Hugs
  Andy
  www.theblacklabelblog.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Kolekcja naprawdę wspaniała. Mi się ze wszystkich podobała najbardziej. Gratuluje nagrody. Może opiszesz swoje wrażenia ze stażu w jakimś poście?

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawa kolekcja, mnie urzekł jej dominujący kolor kobaltowy w mocnych połączeniach kolorystycznych. Dobra robota :-) I trzymam kciuki za dalszy rozwój ! / pozdrawiam serdecznie i strat to follow :-) marta

  OdpowiedzUsuń

Thank you for comment ;-)
***
Jeśli jesteś anonimem-proszę, podpisz się imiennie ;-)

recent posts

Contact