wydarzenia

Finał Off Fashion

6/13/2016Martiarti


W poprzednim wpisie chwaliłam się już, że dostałam się do finału Off Fashion 2016. Nie było łatwo, dlatego tym większa radość i satysfakcja. Podczas gali każdy z projektantów mógł zaprezentować jedynie dwie sylwetki z kolekcji, ja wybrałam tą z culottami oraz z płaszczem. 

Od samego rana trwały przygotowania i próby. Na poniższych zdjęciach możecie zobaczyć jak ustalałam make-up i fryzurę, jak wyglądały przymiarki a także jak wyglądał sam pokaz. Galę poprowadził Szymon Hołownia, w jury zasiadły ważne osobistości z Polski, Danii i Chin. Ani trochę nie żałuję, że wzięłam udział w tym konkursie, to były wspaniałe dwa dni :)
Jest mi niezmiernie miło, że moja kolekcja została nagrodzona przez Kielecki Park Technologiczny, co oznacza, że będę miała dostęp do ogromnej, świetnie wyposażonej pracowni, studia fotograficznego i graficznego przez 2 tygodnie. Otrzymałam także nagrodę finansową oraz nagrodę niespodziankę ufundowaną dla wszystkich projektantów w postaci 20 kg przędzy na stworzenie dzianinowej kolekcji. Muszę Wam zdradzić, że otrzymałam już próbki i czuję, że to będzie wspaniała przygoda, ponieważ wybór przędz jest ogromny i będę mogła poszaleć przy zupełnie nowym asortymencie.
Tymczasem zostawiam Was ze zdjęciami, miłego oglądania!


Pokaz 
(zdjęcia: Wojciech Habdas)


Pokaz finałowy obejrzycie tutaj (moja kolekcja od 6:07 minuty)You Might Also Like

5 komentarzy

 1. wow! gratulacje! Swietnie!
  xoxo
  Patinka
  www.patinkasworld.com

  OdpowiedzUsuń
 2. gratulacje, zasłużyłaś bez dwóch zdań :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Prześliczna kolekcja! Gratuluję i założyłabym wszystko :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratulacje! Kolekcja świetnie dopracowana i spójna. Musiała zająć ci sporo czasu. Mi wpadły w oko propozycje od Yuqi Wang - ciuchy dla najodważniejszych.
  Zapraszam na moją skromną blogową relację. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń

Thank you for comment ;-)
***
Jeśli jesteś anonimem-proszę, podpisz się imiennie ;-)

recent posts

Contact