Mini straw bag

Martiarti
8 komentarzy

Koszyki są największym hitem lata. Moja kolekcja początkowo była uboga, bo posiadałam tylko jedną torebkę tego typu (geometryczny wariant  mogłyście zobaczyć w tym wpisie razem z uszytą przeze mnie sukienką- hiszpanką). Dzisiaj pokażę Wam kolejny koszyk, mniej standardowy niż te widziane w sieciówkach. Dawno nie byłam tak szczęśliwa ze znalezienia czegoś w sh- tak, koszyk pochodzi właśnie stamtąd, kosztował jedynie 3zł! Bardzo podoba mi się jego okrągła rączka, która teraz występuje w wielu torebkach. Dwa trendy zmiksowane w jednej rzeczy 🙂

Muszę wspomnieć także o bluzce, którą sama uszyłam. Materiał cudownie chłodzi w obecne upały, jednak szycie było małą udręką. Już samo wykrojenie zajęło sporo czasu, bo wszystko się ślizgało. Tak jak ciągle wspominam- wiązania w tym sezonie staram się przemycać
dosłownie do wszystkiego, dlatego i tym razem ich nie zabrakło.Przygotowuję właśnie dla Was tutorial na uszycie takiej bluzki, jest dosyć prosta jeśli wybierzecie inny materiał niż ja 😀  Dajcie znać czy Wam się podoba i czy macie uszyć ze mną podobną bluzkę 🙂

Zdjęcia zrobiliśmy w berlińskim Tiergarten, jestem zachwycona tamtejszym miejscem, mam nadzieję, że odwiedzę je również jesienią, by zobaczyć piękną, kolorową odsłonę tego miejsca 🙂

bluzka- handmade, tkanina ok. 30zł
spodnie-Stradivarius %- 60zł
mule-Primark, ok.60zł
koszyk-sh, 3zł
okulary-Primark, ok.12zł
Koszt całości: ok.165zł

8 komentarzy
0

Sprawdź też:

8 komentarzy

DomoweSzycie.pl 5 sierpnia 2017 - 11:31

Świetna stylizacja! Bluzka jest bardzo ładna, a ten koszyk… rewelacja :)))

odpowiedz
magdiczka 6 sierpnia 2017 - 09:55

Znowu, rewelacyjna stylizacja (moja droga, to się już zaczyna robić nudne 😛 ). Bluzka jest przepiękna w swojej prostocie. Ja ostatnio, po udręce z wycinaniem takiego uciekającego materiału, przeczytałam, że spryskanie go krochmalem z sprayu pomaga. Jeszcze nie miałam okazji przetestować, ale sprzedaję trik 😉 Też ostatnio kupiłam sobie koszyk w sh – inny niż Twój i na pewno nie za 3 zł (w końcu tu wszystko jest duuużo droższe niż w pl), ale też jestem zadowolona. Jak uszyję coś, co do niego będzie pasować, to pokażę…

odpowiedz
MADAME LIPSTICK 6 sierpnia 2017 - 11:27

Świetna stylizacja!
Bardzo fajny ten kosz-torebka 🙂

odpowiedz
Nippi 6 sierpnia 2017 - 12:06

Jestem zachwycona, nie mogę się napatrzeć, stylizacja rewelacyjna te kolory i ta torebka, dla mnie bomba 🙂

odpowiedz
Z szafy od Żyrafy 6 sierpnia 2017 - 19:26

super koszyk, ale bluzka… NO!!! 🙂

odpowiedz
szyjebokochamipotrafie 7 sierpnia 2017 - 06:08

Stylizacja jest cudowna, wszystko mi się podoba, sama stylizacja i dodatki…no teraz to jest totalnie w moim guscie.
Rewelacja !!!

odpowiedz