Countryside

Martiarti
16 komentarzy

Zazwyczaj szyję z gładkich tkanin czy dzianin i nie po drodze mi ze wzorzystymi opcjami. Jeśli masz podobnie jak ja, to po przejrzeniu oferty dzianin Materialistka zmienisz zdanie. Pomyślałam, że zaryzykuję i podejmę próbę zmierzenia się z bardzo oryginalnym nadrukiem. Wzór kojarzy mi się totalnie wakacyjnie, dlatego wybrałam kombinezon z zawiązywanym dekoltem i wycięciem. Specjalnie szablony ułożyłam tak, by liście biegły ku dołowi. Zdecydowanie bardziej podoba mi się taki układ. Miałam obawy czy dzianina się tu sprawdzi, ale wydaje mi się, że wygląda naprawdę dobrze, a dodatkowo jest mega wygodnie. Po zrobieniu zdjęć zauważyłam, że odszycia dekoltu czasem trochę się pokazują, dlatego będę musiała je poprawić, ale mam nadzieję, że to nie przeszkodzi w ogólnym odbiorze kombinezonu 🙂

 kombinezon- uszyłam z własnego wykroju, dzianinę znajdziesz TUTAJ (Ja potrzebowałam 1,5m)
 kapelusz- Primark

16 komentarzy
0

Sprawdź też:

16 komentarzy

Unknown 13 sierpnia 2017 - 13:04

Swietny, na prawde idealny 🙂 Też wolę gładkie dzianiny, wczoraj przeglądałam ich ofertę i chyba skuszę się na dzianinę w koronkę 🙂

odpowiedz
magdiczka 13 sierpnia 2017 - 13:36

Noooo… jak na Ciebie to nietypowa odsłona, baaardzo nietypoea! Ale wow! Właśnie dodatkowo zyskałaś w mych oczach – rewelacyjnie okiełznałaś ten wzór i dalej wyglądasz jak Ty. A kombinezon – wow!

odpowiedz
Redhaireddressmaker 13 sierpnia 2017 - 16:55

Rzeczywiście jest to totalnie inna odsłona, bliższa moim upodobaniom, bo wszelkie wzory uwielbiam 🙂 Dzianina jest super, a kombinezon bardzo ciekawy, nosiłabym 🙂
P.S. Świetne fotki! 🙂

odpowiedz
Find time to chill 13 sierpnia 2017 - 19:38

Ale super ! No mega mega 😍❤️

odpowiedz
Made by Wera 13 sierpnia 2017 - 22:23

Ja wiedziałam, że Ty wykombinujesz coś wyjątkowego z tego materiału 🙂 Fantastyczny krój i wykonanie! Pozamiatałaś <3
Co gorsza, przez Ciebie mam ochotę na zakup jakiejś dzianiny, choć to zupełnie nie moja bajka! 😉

odpowiedz
Nippi 14 sierpnia 2017 - 08:46

Rewelacyjny jest ten kombiezon, super w nim wyglądasz 🙂

odpowiedz
Anonimowy 15 sierpnia 2017 - 18:09

juz sie zachwycałam tym kombinezonem na Insta i pozachwycam się jeszcze tutaj – piękny wzór i świetny fason i co najważniejsze, świetnie wyglądasz !

odpowiedz
Uszyta 15 sierpnia 2017 - 18:41

Ale fajny kombinezon! Jednocześnie kobiecy, zadziorny i taki sielski 🙂

odpowiedz
s.kempińska 15 sierpnia 2017 - 18:55

Twoje zdjęcia również są piękne 🙂 świetna stylizacja 😀

odpowiedz
Unknown 21 sierpnia 2017 - 12:00

Nie wiem co zachwyca mnie tu bardziej – kombinezon i jego fason, urokliwa dzianina i dopasowanie wzoru do tego projektu czy najzwyczajniej Twoja sylwetka odziana w to cudo. Wow, wow, wow 🙂

odpowiedz
Martiarti 23 sierpnia 2017 - 18:00

Dzięki, ale wydaje mi się, że wzór jednak nieco mnie poszerzył i sylwetka wcale nie wygląda najkorzystniej:D Ale i tak lubię ten kombinezon, bo nie jest taką standardową rzeczą w mojej szafie 🙂

odpowiedz
DomoweSzycie.pl 3 września 2017 - 09:26

Ależ fantastyczny kombinezon! 😀 Świetnie wykorzystałaś tą wzorzystą dzianinę. Bardzo podoba mi się klimat zdjęć. Wszystko razem wygląda genialnie, brawo! 🙂

odpowiedz
Bartosz Łącki 6 września 2017 - 09:27

Nieźle! wyglądasz przepięknie 😉

odpowiedz
Justyle 8 września 2017 - 21:23

Podoba mi się wzór chociaż sama też nie jestem wielką fanką wzorzystych tkanin. Jednak ten na Twoim kombinezonie na prawdę robi wrażenie 🙂 Świetnie wyglądasz a takich kolorach.

odpowiedz
Anonimowy 20 września 2017 - 07:52

Lovely look.
I share your blog.
BLOG

odpowiedz
Adrian Jakubiak 20 listopada 2017 - 10:08

Świetny kombinezon! Super wygląd! Robi ogromne wrażenie!

odpowiedz