Prosta sukienka z narzuty

Martiarti
13 komentarzy
Czerń jest piękna i bardzo ją lubię, ale to w szarości czy granacie każda twarz wygląda promienniej. Dlatego też, gdy będąc ostatnio w lumpeksie wyszukałam granatową narzutę na łóżko pomyślałam, że szkoda zostawić samotnie taki kawał bawełnianego materiału. Uszyłam z niego prostą sukienkę za kolano, ale myślę, że jednak odpruję falbanę z dołu i przerobię gotową rzecz na bluzkę. Zostało mi jeszcze tkaniny na rękawy, więc sukienka z dzisiejszych zdjęć w najbliższym czasie przejdzie metamorfozę. A Wam zdarza się coś uszyć, a później pruć i zmieniać w coś innego :> ?

sukienka- handmade, z narzuty z sh za 5zł 
sweter- Stradivarius %, 40zł
kabaretki- no name, 20zł
torebka- Primark % + DIY, 20zł
botki- Bershka, 140zł
beret- vintage, 0zł
KOSZT CAŁOŚCI: 225 zł
13 komentarzy
0

Sprawdź też:

13 komentarzy

Fashion&Makeup 6 listopada 2017 - 17:27

fantastycznie wyglądasz:)

odpowiedz
Szyciownik.pl 6 listopada 2017 - 19:16

Cześć,
Masz 100% racji – granaty i szarości to Twoje kolory. Bardzo Ci w nich do twarzy. A sukienka bardzo ładna, choć liczyłam na zdjęcie bez swetra, żeby zobaczyć jak wygląda z boku i z tyłu.
Czekam na kolejne dzieła!
Pozdrawiam,
Kasia

odpowiedz
Anonimowy 6 listopada 2017 - 20:36

Świetna sukienka, nie prułabym:)

odpowiedz
BAMBI BOHO 7 listopada 2017 - 09:22

rewelacyjna stylizacja. Bardzo mi się pdooba ta stylizacja. A sukienka idealna

odpowiedz
Nippi 7 listopada 2017 - 15:53

narzutka bardzo podoba mi się, uwielbiam szarości, świetna torebka 🙂

odpowiedz
Daria-porcelain 7 listopada 2017 - 17:45

Uwielbiam takie długie sweterki 🙂

_____________
♥ Blog dla kobiet daria-porcelain.pl ♥

odpowiedz
Eveline 7 listopada 2017 - 18:36

świetna jest ta sukienka :))
pozdrawiam cieplutko :))
woman-with-class.blogspot.com

odpowiedz
ThimbleLady 8 listopada 2017 - 08:09

Sukienka, przynajmniej w tej odsłonie czyli wyłaniająca się spod swetra wygląda świetnie. Prosta forma i bawełniana materia zgrywają się tu idealnie. Co do przeróbek… no nie przepadam za nimi, ale niestety zdarza mi się pruć, poprawiać, zmieniać. Zdarzyło mi się też, że projekt był tak nie trafiony, że nawet nie miałam sił mierzyć się z nim ponownie.

odpowiedz
Z szafy od Żyrafy 11 listopada 2017 - 08:21

Super kiecunia. Ja bym nie rezygnowała z niej. Pozdrawiam

odpowiedz
Redhaireddressmaker 19 listopada 2017 - 12:00

Ja też bym chyba zostawiła tak, jak jest 🙂 Super jest to zestawienie, choć też tak mam, że uszyję i potem się zastanawiam, czy nie byłoby lepiej gdyby…
P.S. To się zgrałyśmy z dodatkami 😀 😀 😀 U mnie w ostatnim wpisie też beret, kabaretki i bordowa torebka, hahaha 😉 😉 Pozdrawiam! 🙂

odpowiedz
Anonimowy 20 listopada 2017 - 17:09

Podoba mi się koncepcja sukienki i kolor materiału. Bluzka na pewno sprawdziłaby się lepiej niż sukienka, jeśli brać pod uwagę temperaturę na zewnątrz, ale nie wiem czy miałabym serce pruć sukienkę, która tak świetnie wygląda z takim swetrem 😀

odpowiedz
Dalwi Szyje 21 listopada 2017 - 19:23

Sukienka bardzo ładna z tym kardiganem super wygląda.

odpowiedz