Kupione w sh – październik, listopad

Martiarti
12 komentarzy

Ograniczyłam zakupy do minimum. Nawet w lumpeksach! Dlatego dzisiaj nie pokażę zbyt wiele, ale same fajności. Na pierwszy ogień idzie kurtka w musztardowym kolorze. Bardzo vintage, widać to po metkach i fasonie, ale to jest w niej najlepsze 🙂 Zwróćcie uwagę na detale- marszczenie w talii, pasek z okrągłą klamrą od spodu wykończony futerkiem. Sama kurtka ma krój ramoneski z futrzanymi wyłogami. Tak jak lubię dosyć klasyczne okrycia wierzchnie, tak w tym sezonie poszalałam z kolorem. Mam już czerwony płaszcz, teraz to miodowe cudo, ciekawe co będzie następne 😀

Druga rzecz, którą kupiłam jest ten materiał w kratkę, z którego zamierzam zrobić spodnie lub spódnicę. Co według Was będzie lepsze? A tak przy okazji zapraszam na mój Instagram, gdzie jestem znacznie częściej niż na blogu 🙂 (Kliknij w zdjęcie poniżej)
https://www.instagram.com/martiartiblog/

Ostatni łup z sh to narzuta na łóżko, z której powstała sukienka z TEGO WPISU.

Wypadałoby teraz policzyć ile łącznie wydałam przez te 2 miesiące:
kurtka- 5zł
tkanina-10 zł za ponad 2 metry bieżące
narzuta- 5zł
KOSZT CAŁOŚCI: 20zł
Napiszcie czy podobają się Wam wyszukane przeze mnie rzeczy i czy też byście je przygarnęły 🙂
12 komentarzy
0

Sprawdź też:

12 komentarzy

Dalwi Szyje 18 listopada 2017 - 18:49

Piękne zdobycze! Warto było brać!

odpowiedz
Szyciownik.pl 18 listopada 2017 - 20:24

Cześć,
Ten materiał też jest z second handu? Nieźle, masz do wybierania i a takich rzeczy oko. Ja na polowanie wybieram się w poniedziałek, może też coś znajdę 🙂
Pozdrawiam,
Kasia

odpowiedz
Martiarti 19 listopada 2017 - 11:03

Tak, z sh a w dodatku wełna garniturowa 🙂 Już nie mogę się doczekać jak będę coś z niej szyła 🙂

odpowiedz
Redhaireddressmaker 19 listopada 2017 - 11:50

Uwielbiam musztardowy kolor, kurtka jest świetna i bardzo Ci pasuje! <3 Z materiału w kratę wybrałabym spodnie (pewnie dlatego, że właśnie się za takimi rozglądam, hehe), ale wybór należy do Ciebie 😉
P.S. Widziałam ten czerwony płaszcz na Instagramie, wyglądasz w nim bosko, pokażesz na blogu? Szyłaś czy to też perełka z SH?

odpowiedz
Martiarti 19 listopada 2017 - 11:55

Powiem Ci, że ja też bardziej się skłaniam ku spodniom, nawet już kupiłam elementy potrzebne do ich wykonania 😀 Tak, pokażę płaszcz na blogu, chociaż go nie szyłam 🙁 To prezent od chłopaka, trafiony na maksa <3

odpowiedz
Fashion 19 listopada 2017 - 13:09

Super stylizacja, jestem pod dużym wrażeniem!
Z pewnością zostanę z Tobą na dłużej, także zyskałaś kolejną stałą czytelniczkę. ;*
Bardzo fajny blog, pozdrawiam cieplutko i życzę miłego weekendu ♥
recenzjella.blogspot.com

odpowiedz
Jeans Please! 19 listopada 2017 - 17:49

genialna kurtka!

odpowiedz
Modaitakietam 20 listopada 2017 - 06:42

Wow, genialna kurtka!

odpowiedz
Z szafy od Żyrafy 21 listopada 2017 - 16:17

Ja ostatnio nic nie mogę trafić :/ ale Twoje zdobycze super. Materiał świetny – uwielbiam kratę. Sama nie wiem, czy wolałabym spodnie czy spódnicę… 😐

odpowiedz
Unknown 21 listopada 2017 - 20:50

Ta kurtka jest świetna – nosiłabym! Cała stylizacja super. A ten materiał aż się prosi, żeby zrobić z niego spodnie 🙂

odpowiedz
Sandicious 22 listopada 2017 - 11:34

jestem zakochana w tej kurteczce – jest genialna! <3
Sandicious

odpowiedz
AnnDressed 26 grudnia 2017 - 21:22

Materiał zdecydowanie na spodnie, sama jestem uzalezniona od zakupow w sh;)

odpowiedz