Jak odmienić nudne spodnie z lumpeksu za pomocą kilku trików

Martiarti
13 komentarzy

Dzisiaj chciałam Wam pokazać jak nudne spodnie z sh można zestawić moim zdaniem (i nie tylko sądząc po komentarzach na Instagramie 🙂 ) w ciekawy sposób przy odrobinie przeróbek krawieckich.

Co zmieniłam?

  • Zwęziłam spodnie zbierając materiał po bokach oraz kilka milimetrów na środku
    przednich nogawek tworząc kanty, by nadać im bardziej elegancki
    charakter. Wcześniej musiałam odpruć pasek w miejscach utworzenia kantów
  • Przyszyłam pasek na miejsce, wykończyłam jego boki wewnątrz
  • Do paska doszyłam ozdobę uciętą z innych spodni kupionych w sh, dorobiłam tkaninowe paseczki ucinając trochę materiału z nogawek.
  • Zrobiłam mankiety, ale po zdjęciach widzę, że nad dołem muszę jeszcze nieco
    popracować

Co myślicie o efekcie końcowym? Wolicie kupować gotowe ubrania, czy może wprowadzać niewielkie poprawki lub też szyć całkowicie od nowa 🙂 ?

beret- vintage
bluzka- Stradivarius %, 20zł
spodnie- sh + DIY 3zł + 3zł kolejne spodnie kupione dla odcięcia ozdoby
buty-Sinsay %, 20zł
sweter- Stradivarius %, 30zł
torebka- Primark, ok.30zł 
ŁĄCZNY KOSZT: ok. 106zł

13 komentarzy
0

Sprawdź też:

13 komentarzy

7days7looks 4 grudnia 2017 - 21:35

Wyglądasz naprawdę rewelacyjnie! Nie mogę nadziwić się ile talentu w Tobie drzemie 🙂

odpowiedz
Dalwi Szyje 4 grudnia 2017 - 22:13

Wspaniałe spodnie, efekt bardzo fajny no i trzeba dodać, że bluzka też jest bardzo ciekawa.

odpowiedz
Fashion&Makeup 4 grudnia 2017 - 22:36

wow cudowna stylizacja:)

odpowiedz
BAMBI BOHO 4 grudnia 2017 - 22:36

wygladasz fenomenalnie. Bardzo mi się podoba Twoje połaczenie

odpowiedz
Unknown 5 grudnia 2017 - 06:09

Wow mega 😉 dawno nie byłam tak pozytywnie zaskoczona ^^

odpowiedz
Modaitakietam 5 grudnia 2017 - 06:28

Świetnie wyszło, masz talent!

odpowiedz
Szyciownik.pl 5 grudnia 2017 - 16:52

Cześć,
Świetny rezultat. A masz może zdjęcie tych spodni przed przerobką?
Pozdrawiam,
Kasia

odpowiedz
peetiitt 5 grudnia 2017 - 21:37

ooo widzisz Martyna ile razy Ci już to mówiłam?! Ja się podpisuję, piękne spodnie, berecik i koszula! zdolniacha MOJA <3

odpowiedz
szyjebokochamipotrafie 6 grudnia 2017 - 05:48

Masz świetne pomysły, bardzo chętnie ogladam Twoje przeróbki i musze przyznać, że drzemie w Tobie nie lada potencjał! Zaskakujesz mnie rozwiazaniami, na które sama bym nie wpadła.
Ja wolę chyba szyc od poczatku, ogolnie jestem z tych co przeróbek nie trawią, dlatego jak czasami klientki podrzucaja mi coś do przerobienia, to martwię się jaki bedzie efekt końcowy i żeby czegoś nie popsuć.
Pozdrawiam 🙂

odpowiedz
Z szafy od Żyrafy 9 grudnia 2017 - 21:06

ładnie wyglądasz. świetny pomysł z tymi kantami przeszytymi. Ja lubię czasem założyć 'kanty' do lekko luźnej reszty (czyli nie koniecznie elegancko i poważnie) ale nie cierpię prasowania na kancik 😉 a tu ułatwiona sprawa 😉 ładnie wyglądasz.

odpowiedz
Tyśka 11 grudnia 2017 - 16:58

kolejna świetna przeróbka w Twoim wydaniu 🙂 ja niestety jestem z tych co do przeróbek podchodzą jak do jeża, zdecydowanie wolę szyć od początku 🙂

odpowiedz
Anonimowy 15 grudnia 2017 - 21:59

Efekt bardzo fajny, ale szkoda, że nie pokazałaś jak spodnie wyglądały przed przeróbkami.

odpowiedz