Dwustronny płaszcz- strona prawa

Martiarti
9 komentarzy


 Obiecuję, że to już ostatni wpis z zimowym klimatem. Wszyscy czekamy na
piękną, ciepłą wiosnę i chociaż w weekend pogoda dopisała, jeszcze dwa
czy trzy dni temu zamarzałam podczas kolejnych opadów śniegu. Pokazywany
przeze mnie płaszcz pojawił się już na blogu w TYM poście. Jest
dwuwarstwowy, wtedy ubrałam go na lewą stronę, która jest równie piękna.
W ankiecie na Insta większość opowiedziała się za brązem i powiem Wam,
że mi też bardziej ta strona przypadła do gustu, jednak lubię mieć wybór
i będę tez korzystać z drugiej opcji. Napiszcie mi koniecznie czy
miałyście kiedyś w swojej szafie tak sprytnie wykonaną rzecz a jeśli
nie, czy chciałybyście taką mieć?

płaszcz- sh, 5zł
spodnie- Sinsay-% 30zł
botki-Bershka- 140zł
torebka- Primark, ok. 40zł
beret- Primark, ok. 28zł
ŁĄCZNY KOSZT: ok. 243zł
9 komentarzy
0

Sprawdź też:

9 komentarzy

Nataliaszyje 26 marca 2018 - 10:55

Bardzo sprytnie wykonany płaszczyk. Jasne, że fajnie mieć coś podobnego w szafie, co można w zależności od upodobania nosić na lewej, bądź na prawej stronie 🙂
W sumie tak sobie myślę, że nie byłoby to takie skomplikowane sobie taki płaszczyk uszyć -wystraczyłoby użyć ładnej dwustronnej tkaniny i obszyć lamówką. Albo inaczej… dwóch warstw różnych tkanin ( pomiędzy nimi klejonka ) i również obszyć lamówką. Tak sobie główkuję, dobrze? 🙂
Świetna stylizacja i butyyyyy ! 🙂 🙂 🙂

odpowiedz
szyjebokochamipotrafie 26 marca 2018 - 15:57

Takie płaszcze dwa w jednym uważam za świetne wyjście 🙂 Ja kiedyś miałam taką sportową kurtkę jedna strona, jak dobrze pamiętam była żółta a druga chyba granatowa, ale to lata temu.
Płaszcz w wersji brązowej moim zdaniem jest taki bardziej elegancki a druga strona posłuży nam do bardziej sportowej nawet stylizacji. Muszę przyznać, ze świetny nabytek 🙂
Pozdrawiam serdecznie 🙂

odpowiedz
Say me Justine 26 marca 2018 - 16:40

Uroczy look!

odpowiedz
Fashion&Makeup 26 marca 2018 - 16:46

cudownie wyglądasz:)

odpowiedz
BAMBI BOHO 26 marca 2018 - 21:02

Jak zawsze rewelacja

Zapraszam do siebie w wolnej chwili,
Miłego wieczoru, xx Bambi

odpowiedz
Amanda 27 marca 2018 - 12:18

Ja lubię kiedy do jesienno-zimowego stroju doda się trochę barw – żółty beret czy czerwony szal…
Pozdrawiam i zapraszam do mnie!

odpowiedz
Unknown 27 marca 2018 - 18:33

czarodziejski płaszcz, a lewa strona?:P

odpowiedz
Dalwi Szyje 8 kwietnia 2018 - 14:46

Wspaniały ten płaszcz, podobają mi się Twoje botki, nawet kupiłam podobne. W sam raz jest pogoda bez deszczu jutro je ubiorę do pracy.

odpowiedz
ThimbleLady 16 kwietnia 2018 - 19:25

Genialny pomysł. Dwustronny płaszcz – po porostu rewelacja. Wyglądasz fantastycznie!

odpowiedz