Witaj na moim blogu :)!

O AUTORCE:
Mam na imię Martyna i z zawodu jestem Technologiem Odzieży, a także ukończyłam kurs Osobistej Stylistki w Akademii Wizerunku OSA. W marcu 2016 roku obroniłam dyplom z Projektowania Ubioru w Międzynarodowej Szkole Kostiumografii i Projektowania Ubioru z wynikiem bardzo dobry z wyróżnieniem, czego efektem był udział w pokazie dyplomowym. Kolekcja ta została nagrodzona stażem u Mariusza Przybylskiego oraz Wearso.organic, a także publikacjami na stronach: Lamode.info, Harelblog.pl, FashionBiznes.pl a także publikacją na łamach czerwcowego Elle.
Więcej o kolekcji tutaj: https://www.facebook.com/martynarenkofficial/


 
O BLOGU:
Bloga prowadzę od 2009 roku jako Martiarti. Nazwa wzięła się od zmiękczenia mojego imienia- Marti, zaś druga część- arti z zamiłowania do dziedzin artystycznych. Od małego śpiewałam, później do tego hobby dołączyło szycie, zainteresowanie modą i sztuką.
Na blogu pragnę dzielić się z Wami tym, czym zajmuję się na co dzień - moimi szyciowymi zmaganiami, ilustracjami, stylizacjami, pomysłami i tutorialami DIY. 

Mam nadzieję, że znajdziesz tu coś dla siebie  i zostaniesz ze mną na dłużej!

Pozdrawiam,
Martyna :) 
 

 _____________________________________________________________________________________
Hello :) ! My name is Martyna and I am a Technologist of Clothing, a Personal Stylist and this year I graduate with distinction the International School of Costume and Fashion Design in Warsaw.  I launched my blog in 2009 as Martiarti. Love all the creative things- sewing, DIY ideas, drawing, fashion and art. I hope you'll enjoy my site!

recent posts

Contact